Dla zwiedzających

Inspirujące spotkania

Naszym celem jest stworzenie miejsca/wydarzenia, gdzie entuzjaści nietuzinkowego piękna mogą spotkać się z kolekcjonerami, artystami i rzemieślnikami.

Pragniemy w ciekawy sposób promować naukę o naszej planecie – geologię, a co za tym idzie, niesamowite wytwory Ziemi, które podczas naszych imprez są na wyciągniecie ręki!

Rozpowszechniamy również twórczość niewielkich manufaktur wytwarzających unikatowe ozdoby, budując tym samym nowy rynek i konkurencję dla masowej produkcji biżuterii.

Kup bilet online

Bilet uprawnia również do wejścia na wszystkie imprezy towarzyszące

Dobrze spędzony czas

  • Masz w sobie żyłkę odkrywcy?
  • Pasjonuje Cię geologia, paleontologia?
  • Chcesz dowiedzieć się więcej o procesie wydobywania skamielin lub o pochodzeniu  minerałów?

Giełda Minerałów i Biżuterii to idealne miejsce dla każdego, kto chce poznać niesamowite dary natury, zobaczyć piękno procesów geologicznych lub po prostu w ciekawy sposób spędzić czas.

Oryginalny asortyment

GeoExpo to także idealny moment na znalezienie wyjątkowego prezentu.

Biżuteria jest prezentem, który wręczamy na wiele okazji, lecz tylko podczas giełdy, będzie szansa na zdobycie nietypowych ozdób, które sprawią, że prezent będzie wyjątkowy.

Wystawcy zaprezentują nie tylko biżuterię, ale także skamieniałości, minerały, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne. Tylko tu zobaczycie unikatowe rękodzieło, którego nie znajdziecie w sklepach.

Shopping Cart